Kwik Trip 250 pristatė JOCKEY Made in America

Tyleris Reddickas sulaiko Elliotą ir iškovojo pirmąją taurės serijos pergalę „Road America“.

PLYMOUTH, Wis. – Tai buvo dviejų vairuotojų, gryno ir paprasto, kova.

Tai buvo Tyleris Reddickas, kuris sekmadienio „Kwik Trip 250“ lenktynėse „Road America“ trasoje aplenkė „pole“ laimėtoją Chase’ą Elliottą intensyvioje „mano-a-Mano“ kovoje.

Reddickui buvo pirmoji pergalė NASCAR taurės serijoje, todėl jis buvo penktas pirmą kartą šį sezoną. Būdamas 13-uoju skirtingu nugalėtoju šiais metais, Reddickas atkrintamųjų varžybų burbulą sumažino viena pozicija.

SUSIJĘS: Oficialūs rezultatai | Nuotraukos trasoje

Likus septynioms lenktynėms iki atkrintamųjų varžybų Deitonoje, šiuo metu yra trys atkrintamosios vietos. Reddicko pergalė nuvertė 10-ą vietą užėmusį Keviną Harvicką žemiau atkrintamųjų varžybų ribos.

Elliottas dominavo pirmuosiuose dviejuose etapuose, bet nelaimėjo nė vieno, pasirinkdamas stoti prieš važiavimų pabaigą, kad išsaugotų trasos poziciją. O paskutinėje žaliosios vėliavos stotelėje 44 rate iš 62 Elliottas per plauką įveikė Reddicką ir pradėjo paskutinį važiavimą su žaliąja vėliava.

Tačiau Reddickas laikė Elliotą savo akyse.

„Tikrai žinojau, kad jis greitas, bet galime likti su juo ilgame bėgime, o tai man pasakė, kad jei dviračiu pravažiuosime paskutinę… tą duobės seką, būsime arti arba apvažiuosime jį (duobės kelyje). (ir ) turėtume puikų kadrą.

„Nelabai apėjau jį. Buvome ranka pasiekiami. Laimei, aš tiesiog laukiau tinkamos progos ir galėjau ja pasinaudoti 6 posūkyje.

Iš tikrųjų. Reddickas uždarė „Elliott“ 46 ratą ir aplenkė Nr. 9 „Chevrolet“ įsuko į 5 posūkį, gavęs savo Nr. 8 Richard Childress Racing Chevrolet šalia Elliott automobilio kairiojo galinio ketvirčio skydo.

Reddickas patraukė net į kalną į kairįjį 6 posūkį ir pašalino Elliotą nuo kampo. Elliottas atkovojo 7 ir 8 posūkius, bet Reddickas karuselėje išsiveržė į priekį.

Tuo metu perdavimas buvo skirtas trečiajai vietai, atsižvelgiant į tai, kad Denny Hamlinas ir Harrisonas Burtonas dar turėjo sustoti. 47 rate Reddickas aplenkė Burtoną ir išsiveržė į priekį ir po truputį atsitraukė.

Jis finišo liniją kirto 3,304 sekundės aplenkdamas Elliotą ir 21,138 sek. trečią vietą užėmusį Kyle’ą Larsoną.

Reddickas, kuris balandį buvo 100 jardų atstumu nuo pergalės Bristolio purviname trasoje, kai Chase’as Briscoe įveikė paskutinį posūkį ir parvertė jį į šoną, negalėjo pasirinkti geresnės vietos pirmajai pergalei iškovoti.

„Kas gali būti geresnė vieta nei „Road America“? Reddickas pasakė. „Aš myliu gerbėjus. Man patinka ši lenktynių trasa. Buvimas čia liepos 4 d. savaitgalį yra toks ypatingas ir tiesiog didžiulis šūksnis (rėmėju) 3Chi ir specialią dažymo schemą, kurią turėjome šį savaitgalį.

„Labai patinka, kad jie šiais metais atvyksta į laivą ir pasinaudoja tokiu jaunu vaikinu kaip aš, ir mes tai padarėme. Mes laimėjome lenktynes“.

Elliottas savo antrąją vietą užėmė maloniai, pripažindamas klaidas, kurias padarė paskutiniame važiavime.

„Pirmiausia sveikinu jį“, – sakė Elliottas. „Žinau, kad jis buvo labai arti tos pirmosios pergalės, ir aš tuo keliu nuėjau, ir tai gali būti sudėtinga. Džiaugiuosi už tuos vaikinus. Jie to nusipelnė.

„Mums tiesiog didžiuojamės mūsų NAPA komanda. Aš ten nepadariau labai gero darbo. Aš tiesiog leidau jam likti pakankamai arti, kad slėgtų mane ten, kol turėjome tinkamas padangas ir niekada negalėjome atsiriboti. Padarė pora klaidų. Keletą kartų įgavau atotrūkį, padariau keletą klaidų ir leidau jam pakankamai priartėti, kad išvestų mane iš sinchronizavimo, o po to tiesiog pradėjau kovoti.

„Akivaizdu, kad buvo labai sunku priversti ką nors juos aplenkti. Buvo įspūdinga, kad jis sugebėjo ten pakilti ir pasinaudoti mano klaidomis. … Jaučiau, kad mums tikriausiai reikia šiek tiek, bet manau, kad buvome pakankamai geri, kad laimėtume, todėl tai visada skauda.

JŪRA: Elliottas pirmauja daugumą ratų, užima antrąją vietą

„Trackhouse Racing“ komandos draugai Rossas Chastainas ir Danielis Suárezas užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietą, o „Chevrolet“ užėmė penkias aukščiausias pozicijas.

Chrisas Buescheris, Austinas Cindricas, Michaelas McDowellas, AJ Allmendingeris ir Harvickas užbaigė 10 geriausių. Martin Truex Jr. nuvažiavo aukščiausią finišą „Toyota“ ir užėmė 13 vietą.

Briscoe, kuris startavo antras, laimėjo 1 etapą, o Ryanas Blaney iškovojo 2 etapo pergalę, o tai atnešė jam penkias šio sezono etapus. Blaney finišavo 11-as, o Briscoe – 14-as.

Kitos NASCAR taurės serijos lenktynės suplanuotos kitą sekmadienį (15 val. ET, JAV, NBC Sports App, PRN, SiriusXM) Atlanta Motor Speedway trasoje.

Pastabos: Visose trijose iki šiol šio sezono trasose tapo nugalėtojai pirmą kartą: Chastainas „Circuit of the Americas“ ir Suárezas Sonoma Raceway, be Reddicko. … Harvickas atsilieka nuo Christopherio Bello 20 taškų už paskutinę atkrintamųjų varžybų vietą. Elliottas serijos turnyrinėje lentelėje pirmauja 33 taškais prieš Blaney. … Elliottas pirmavo lenktynėse, įveikęs 36 ratus. Reddickas pirmavo 16 finalo. … Reddicko pergalė taip pat buvo pirmoji jo įgulos vado Randall Burnett.

Apžiūra po lenktynių buvo baigta NASCAR taurės serijos garaže Road America be didelių problemų, patvirtinant, kad Reddickas yra lenktynių nugalėtojas.

Prisideda: darbuotojų ataskaitos