Manistee Saints baigė NABF World Series biliardo žaidimą su pergale prieš Hackensack

rugpjūčio mėn. 6 – BATTLE CREEK – Lucas Richardson suvaidino herojų penktadienį.

Nacionalinės beisbolo mėgėjų federacijos pasaulio serijoje Manistee Saints baigė biliardo žaidimą rezultatu 3:0 po to, kai Richardsono singlas su „ultra sankaba“ dvikovomis, du RBI atstūmė juos Hackensack Troasts finale 6: 5.

„Saints“ atsiliko 5:4. Jake’as Finkbeineris su singlu išvažiavo į centrinį lauką, kad pasiektų rezultatą. Atrodė, kad iš pradžių jis bus įstrigęs po to, kai Danny Passinault smūgiavo ir Alexas Stricklandas išskrido į dešinę, tačiau Alexas Schmittas nuėjo penkias aikšteles, kad išlaikytų šventųjų viltis.

Richardsonas greitai pateko į 0:2 duobę po to, kai pirmoje aikštelėje ieškojo smūgio ir prasižengė kitą. Kitus du aukos jis paėmė iš zonos, o po to 2:2 atmušė į dešinįjį centrą, kad sugrąžintų lygiąsias ir pergales.

„Saints“ ketvirtojo kėlinio pradžioje 5:0 nusileido „Troasts“, nes trys klaidos leido pelnyti keturis nepelnytus važiavimus. Tačiau Manistee vėl atsidūrė penktajame kėlinyje ir keturis kartus pelnė įvartį po Passinault, kuris pirmą kartą pamatė aikštę per dešiniojo lauko tvorą ir padarė rezultatą 5:4.

Pradedantis ąsotis Toddas Schmittas metė 3,2 padavimų ir leido keturis kartus nepelnytai atlikti du smūgius su dviem atmušimais ir dviem ėjimais. Dylanas Batesas pasirodė su palengvėjimu ir iškovojo pergalę per 3,1 padavimų, vieną kartą leisdamas keturis smūgius, atmušdamas vieną ir nepabėgdamas nė vieno.

Prieš dramatišką penktadienio pergalę „Saint Bend Royals“ ir „Lombard Orioles“ komanda išvedė lazdas ir pradėjo žaisti atvirame baseine dviženkliais skaičiais. Manistee rezultatu 10:5 įveikė „Royals“ ir tada 12:5 įveikė „Orioles“.

Dešimtys kepėjo smūgių po Dom Palmaros, Luke’o Linderio, Finkbeinerio, Alexo Stricklando ir Samo Schmitto pastangų, taip pat dviejų bėgimų namų žaidėjas iš Richardson privertė Saints į vairuotojo vietą prieš Saut Bendą. Manistee įmetė keturis važiavimus trečiajame ir penkis važiavimus ketvirtame ir įgijo įspūdingą persvarą 9:0.

Kiekvienas startuolis surinko pataikymą, atliko bėgimą arba turėjo RBI, kai keturi (Finkbeiner, Strickland, Sam Schmitt ir Richardson) gavo bent po vieną.

Šeštajame kėlinyje Manistee pakilo 10:0, o karališkieji penkis kartus įmušė įvarčius. Tačiau „South Bend“ nebegalėjo susikaupti prieš „Saints“ aikštės štabą.

Pradedantysis metikas Samas Schmittas pratęsė savo berezultatyvių padavimų seriją iki 11, kai „Saints“ komandai pavyko pasiekti keturis išjungtus freimus. Jis leido tik vieną smūgį, o eidamas tris išmušė septynis. Tommy Reidas su palengvėjimu atliko tris padavimus ir iškovojo pergalę, leisdamas penkis kartus atlikti septynis smūgius su ėjimu ir dviem atmušimais.

Antrose šios dienos rungtynėse „Saints“ šeštame padavime ašarojo ir įmušė aštuonis važiavimus prieš „Orioles“. Danny Passinault surinko tris smūgius, įskaitant du dublius ir tris rezultatyvius perdavimus, o du kartus pelnė įvartį. Stephenas Weinertas taip pat tris kartus atliko du smūgius. Stricklandas surinko du smūgius, įskaitant dublį, su rezultatyviu perdavimu ir paleidimu. Reidas taip pat atliko du smūgius ir atliko rezultatyvų perdavimą dviem ėjimais.

Pradedantysis ąsotis Roddy’is MacNeilas nuėjo pergalę, leisdamas atlikti penkis bėgimus (uždirbtus keturis) penkis pataikymus su trimis atmušimais ir keturiais žingsniais.

MacNeilas susidūrė su 33 smūgiais ir metė 124 metimus, iš kurių 74 smūgiavo.

„Saints“ šeštadienį ir sekmadienį tęsia World Series žaidimą.